Twitter Toplu Beğeni Silme

Twitter sosyal paylaşım sitesi olarak dünyaca ünlü araçların başında geliyor. Twitter kullanıcıları twitter beğeni silme ve toplu beğeni silme kodu işlemiyle daha önceden beğendikleri paylaşımları sadece tek bir işlemle otomatik olarak silebiliyor. Twitter kullanıcılarının attıkları tweetleri bir çırpıda silmesi için sıfırlama kodu geliştirilmiştir.

Twitter Beğeni Silme Kodu

 1. Tarayıcınızda Twitter’da oturum açın ve Profil alanına gidin.
 2. Profil bölümündeyken Beğeni sekmesine tıklayarak klavyeden F12 tuşuna basın.
 3. Karşınıza çıkan Geliştirici Araçları – Console sekmesinde sizden kod isteyecek.
 4. Aşağıda verilen sıfırlama kodunu Console bölümüne yazıldıktan sonra enter tuşuna tıklayın ve geçmişteki beğenileriniz silinmiş olacak.
setInterval(() => {
 for (const d of document.querySelectorAll('div[data-testid="unlike"]')) {
  d.click()
 }
 window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight)
}, 1000)

Kullanıcısı olduğunuz Twitter’ın eski beğenilen twitlerinden kurtulmak için özel sıfırlama kodunu girmelisiniz. Girdiğiniz bu kod yardımıyla otomatik olarak eski beğenilen twitlerden kurtulmuş olursunuz.

Resimli Anlatım

Twitter beğeni silme
Twitter beğeni silme kodu

Google Chrome, Mozilla Firefox, İnternet Explorer ve Opera Mini gibi internet tarayıcılarında işe yarayan silme kodunu girerek twitter beğeni silme işlemini sağlayabilirsiniz.

Twitter Beğeni Silme Programı

Twitter toplu Beğeni Silme
 1. tweetdelete.net
 2. unfavinator.com
 3. circleboom.com
 4. tweetdeleter.com

Bu sitelere üye olarak tamamen güvenli bir şekilde eski beğenilerinizi silebilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

30 Yorum “Twitter Toplu Beğeni Silme”

 1. Merhaba , bu kod ile bütün beğenilerimizden kurtulabilir miyiz , ben yaklaşık olarak 25k twit beğendim bu kod ile sadece beğendiğim twitleri sıfırlayabilir miyim , takipçilerim ve benim attığım twitler kalıcak değil mi ?

  1. Kod hala çalışıyor, kodu “console” bölümüne ekleyip “enter” tuşuna tıkladıktan sonra 1dk bekleyin ve CTRL+f5 tuş kombinasyonunu tıklayın.

 2. Admin merhaba, beğeniş olduğum beğeniler sizin dediğiniz adımları takip etmeme rağmen gitmiyor silinmiyor yani neden

  1. Kodu siz yorum yazdıktan sonra tekrar denedim ve hala çalışıyor. Sanırım uygulamayı yanlış yaptınız.

 3. merhaba kodu girdim beğenilerim silinmiş gözüküyor ama hala sayı olarak 63bin beğenim varmış gibi duruyo onu nasıl düzeltebilirim

  1. Merhaba, Twitter genel olarak işlemleri hemen göstermiyor. Birkaç güne beğenilerin sayısı silinmiş halde gözükecektir.

 4. Merhaba ben yaptım ama 2 k beğeniden sonra beğenileri siliyor gözüküyor fav kalkıyor ama beğeni de tweetler duruyor ve sayı aynı kalıyor

 5. hocam selam eski beğenilerimden bazılarını manuel olarak silmeye başladım ve altı ay önceye kadar sorunsuz hallettim ancak bu tarihten öncekilerde tweet beğenilerimde durmasına rağmen kalp işareti kırmızı değil. yani tweet beğenilmemiş gibi duruyor ve beğeniyi geri alamıyorum. bütün beğenilerimi sıfırlamadan nasıl bu sorunu aşabilirim yardımcı olur musun lütfen?

  1. Sorunu anladım ancak, Twitter kaynaklı bir sorun. Belki bir süre öyle bırakınca düzelir, Twitter’da işlemler uzun sürebiliyor.

 6. Ben 10 kere falan denedim ama yapamadım, teknoloji özürlüsüyüm herhalde @xxxx Twitter hesabım mesaj atta çözelim şu işi n’olur.

  1. Merhaba kod budur:
   setInterval(() => {
   for (const d of document.querySelectorAll('div[data-testid="unlike"]')) {
   d.click()
   }
   window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight)
   }, 1000)

 7. Merhaba kod calısıyor sorunsuz teşekkürler fakat beğenisini geri çektiğim tweet beğenilerimde gözüküyor birkaç güne düzelir mi yoksa birkaç saat sonra tekrar mı denemeliyim?

 8. merhaba vermiş olduğunuz kod süper çalışıyor
  eski bir hesabımın şifresini unuttum nasıl kapattırabilirim bilginiz var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir