Tiktok Mavi Tik Nasıl Alınır?

Tiktok’ta yapılan paylaşımlar kopyalanıp kişi adına sahte hesaplar oluşturulabilmektedir ve sahte hesapları kullanan art niyetli kişiler gerçek kişilere yaşamak istemedikleri sorunlar yaşatabilmektedir. Bu tarz durumların yaşanmaması için tanınmış kişilerin hesaplarına Tiktok mavi tik almaları gerekmektedir.

Tiktok Mavi Tik İçin İstenenler

Tiktok Mavi tik alabilmek için belirli şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

  1. Bu istenen şartlardan ilki popüler biri olmanız veya ünlü olmanızdır.
  2. Sayfanızın sahip olduğu takipçi sayısı bu işlemin gerçekleşmesi için önemli etkenlerden birisidir. Bu yüzden takipçi sayınızı olabildiğince yüksek tutmanız gerekmektedir.
  3. Popülerliğiniz ve takipçi sayınız arttıkça doğrulama işlemini tamamlayarak doğrulama rozetine sahip olma şansınız da artacaktır.
  4. Bir işletme hesabı iseniz gereken belgelerle doğruladığınız takdirde de doğrulama rozetine sahip olabilirsiniz.

Tiktok Mavi Tik

Hesabınızın doğrulama rozetine sahip olması gerektiğini düşünüyorsanız ve istenen şartlara sahipseniz başvuru yapabilirsiniz. Başvuruyu gerçekleştirmek için geri bildirimleri kullanabilir ya da mail yoluyla bu talebinizi ulaştırabilirsiniz. 

Tiktok’ta Popülaritemi Nasıl Arttırırım?

Tiktok Mavi tik sahibi olabilmeniz için belirli bir popülerliğe sahip olmanız gerekiyor. Peki bu popülariteye nasıl sahip olabilirsiniz? Belirli kurallara uyarak ve düzenli bir şekilde içerik paylaşarak popülariteniz artırmanız mümkün. Hashtag kullanımı paylaşılan videoların kategorize edilmesinde önemli bir etkendir. Ürettiğiniz içeriği talep eden kişilere ulaştırmanız takipçi sayınızı hızlı bir şekilde artırmanız için fayda sağlayacaktır. Unutmayın ki trendleri takip ederek trendlere göre içerik paylaşımı yapmak ta takipçi sayınızı artırmanız için önemli bir seçenek. Trendleri takip edip doğru içerikler üretir ve doğru hashtag ile paylaşırsanız hızlı bir şekilde yükselebilirsiniz.

Tiktok eğlenceyi temel alan bir uygulama olduğu için takipçilerinizi ne kadar eğlendirirseniz başarınız da o denli yüksek olacaktır.

One Response

  1. ilkin 19 Aralık 2020

Yorum Yap