Programsız Video İndirme | Video İndirme Sitesi

Programsız Video İndirme

Programsız video indirme işlemi için çeşitli yöntemlerden bahsetmek mümkündür. Bilgisayarınıza ya da telefonunuza herhangi bir program indirmeden istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Uygulanacak yöntemler ile Chrome, Youtube, Instagram, Dailymotion üzerinden video indirmeye başayabilirsiniz.

Programsız Video İndirme

 1. Öncelikle indirmek istediğiniz videonun linkini Chrome üzerinden açın ve sağ tıklayın.
 2. Açılan pencerede incele kısmına giriş yapın. Burada açılan ekranda CTRL+F tuşlarına basıp açılan kutucuğa Mp4 yazın.
 3. Mp4 ibaresini göremezseniz avi, mpeg, ovg uzantılarını deneyebilirsiniz.
 4. Şimdi açılan videoyu birkaç kez başlatıp durdurun. TYPE media olan bir dosya göreceksiniz. Bu dosya videonun ana dosyasıdır.
 5. Bu media dosyasına sağ tıklayıp ‘’open link new tab’’ yazan kısma giriş yapın. Videonuz yeni bir sekmede çalışmaya başlayacaktır.
 6. Bu yeni açılan video sekmesine sağ tıklayarak video olarak kaydet deyin.

Böylece programsız video indirme işlemini tamamlayarak istediğiniz videoyu bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirmiş olursunuz.

Programsız Video İndirme Sitesi

Programsız video indirme sitesi ile istediğiniz videoyu bilgisayarınıza ya da telefonunuza kolayca indirebilirsiniz. Programsız video indirme hizmeti veren internet sitelerinde karşınıza indirmek istediğiniz videonun linki ile kolayca video indirebileceğiniz bir platform açılır. Site açıldığında karşınıza gelen kutucuğa linki yapıştırarak kolayca videoyu indirmeniz sağlanır.

Programsız video indirilebilen en güvenli internet siteleri şunlardır:

 1. savefrom.net
 2. convert. io,
 3. smallseotools.com
 4. Video Grabber,
 5. Video-download,
 6. ClipConverter. cc,
 7. YouTubeMP4

Youtube Programsız Video İndirme

Youtube programsız video indirme işlemi programsız video indirilebilen internet siteleri ya da programlar ile yapılabiliyor. Ancak siz herhangi bir uygulama ya da video indirme sitesi olmadan direk Youtube videosu indirmen istiyorsanız Youtube video linkine ‘’ss’’ harflerini eklemeniz yeterli olacaktır. Örneğin;

Video linki: https://www.youtube.com/ …( kısımda video ismi yazar)

Videoyu indirmek için: http://sswww.youtube.com/… (burada video ismi bulunur)

Bu şekilde indirmek istediğiniz Youtube video linkinin önüne ‘’ss’’ harflerini yazdık. Böylece hiçbir programa ya da siteye ihtiyaç duymadan Youtube programsız video indirme işlemi yapabilirsiniz.

Instagram Programsız Video İndirme

Instagram programsız video indirme işlemi için çeşitli yöntemler kullanabilirsiniz. Video indirme hizmeti sunan internet sitelerinden faydalanarak Instagram videolarını kısa sürede indirebilirsiniz.

Savefrom.net gibi video indirme sitelerinde Instagram video indir kutucuğuna Instagram linkini yapıştırarak indirme gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Google Play’den Instagram için video indirici programı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirerek Instagram videolarını kolayca indirebilirsiniz.

Bu uygulama ve programları kullanmadan Instagram programsız video indirme işlemi için telefonunuzun özelliğini kullanabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip telefonunuzdan;

“Data>com.ınstagram.android>cache>videos” yolunu izleyerek dosya uzantısını Mp4 olarak değiştirerek indirme yapabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip cihazınızdan ınstagram videosu indirmek için Documents uygulamasını kullanmanız gerekir.

Dailymotion Video İndirme Programsız

Dailymotion video indirme programsız olarak yapmak için video indirme sitelerinden faydalanmanız gerekir. Bunun için Dailymotion video izleme platformunda izlediğiniz ve indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayarak savefrom gibi bir video indirme sitesinde yer alan kutucuğa yapıştırarak indirebilirsiniz. Ya da Google Chrome Dailymotion video indirme programını kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Mail ru Video İndirme

One Response

 1. Umyt 17 Mayıs 2021

Yorum Yap